Skip to content Skip to footer

Allen Bradley MPM-B1153E-SJ72AA Servo Motor Tamiri

Servo motor sistemleri, sahip olduğunuz düzenin aksamadan verimli bir şekilde çalışmasını sağlayan ve birden fazla alanda kullanılan ekipmanların başında gelir. Bu motor sistemler, hız ve gücün aynı anda kullanılması gerektiği sistemlerin temelini oluşturur. Geniş çalışma alanı sunan bu motorların, herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmasını önlemek için ise, cihaz bakımlarının belirli aralıklarda yapılması ve onarım işlemlerinin gecikmemesi gerekir.

Servo motor ise profesyonel düzeyde hizmet sağlayan ve teknik bilgisi güçlü olan personeller tarafından yapılmalıdır. Bizler de Allen Bradley firması olarak, kurulduğumuz ilk günden beri, motorlarınız için olmazsa olmazlar arasında olan bakım, montaj ve tamirat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.sizlere sunduğumuz servo motor tamiri işlemlerini yüksek kalite standartlarını gözeterek gerçekleştirmekteyiz.

MTR COMMUTATION Motor Commutation Fault Hatası Nasıl Düzeltilir?

FLT S02 – MTR COMMUTATION Motor Commutation Fault hatası ile firmamıza gelen Allen Bradley servo motorun enkoder aksamının arızalı olduğunu tespit ettik. Motorlarda pek çok unsura bağlı olarak bazı hasarlar meydana gelir. Belirlenen arızaların sebebi ise birden fazla sebebe dayanabilir. Bu süreçte önemli olan nokta ise, ortaya çıkan bu arızaların neden meydana geldiğini anlayarak çözüm sürecine hızlı bir şekilde girebilmektedir. Firmamızda çalışma sağlayan personellerimiz arızanın neden meydana geldiğini en kısa süre içerisinde bulur ve hasar tespiti yapar.

Bu hatanın sebepleri ise, aşırı yüklenme, yanlış kullanım, bağlantı ya da elektirik sorunları olarak gözler önüne serilir. Firmamıza bu hata kodu ile gelen servo motorlar, en kısa süre içerisinde giderilir ve motor eski çalışma performansını sergilemeye devam eder.

Makina hata tespiti bu süreçte önemli bir etkene sahiptir. Çünkü sorunun temel kaynağına inilmediği takdirde, servo motorlardaki problem her geçen gün büyümeye devam eder. Servo motor firması olarak, bu sorunun sizlere çıkardığı aksaklıkların farkında olarak hata tespit işlemlerini sizlere sunuyoruz. Deneyimle profesyonelliği aynı yerde buluşturan firmamızda ilk olarak, belirlenen hatanın kaynağı tespit edilir. Çeşitli sebeplerden ötürü çalışma prensibini yitirmiş olan servo motorlar, teknip ekibimiz tarafınca incelenir. Yapılan incelemeden sonra da gerekli olan bakım ve onarım işlemleri başlar.

Servo motor arıza tespiti için, bize gelen her ürün; bakım onarım ve aynı zamanda arıza tespiti hizmetini de sizlere sağlar. Motorda bulunan enkoder aksamı arızası için işlem yapılması gerekiyor ise sadece bu sorun üzerine yoğunlaşıyoruz. Yaptığımız bu işlem sayesinde en kısa süre içerisinde servo motorlarınızı sizlere teslim ediyoruz. Gereken yerlerde parça değişimi hizmeti de sunan firmamızda, motorda oluşabilecek her soruna karşın yedek parça hizmeti de sunuluyor. Bu yedek parça temini sayesinde de, motordan sorunlu parçalar tamamen çıkarılarak, cihazdan beklenen yüksek performans sizlere kolaylıkla sunulmuş oluyor. Servo motor arızası, her ne olursa olsun, motorun temel işleyiş düzenini bozar ve performans alım gücünü düşürür. Gerekli olan tamir ve bakım işlemleri ise, ilk olarak sizden dinlenir. Motorun çalışma prensibinde yanlış giden her ne varsa, böylelikle çok daha kısa süre zarfında çözüme kavuşmuş olur.

Firmamız güvenilir, kaliteli, teknik ekip ile çalışan, alanında profesyonel, her sorunda kaliteyi prensip eden ve güvenilirlikten asla şaşmayan bir kuruluştur. Servo motorda meydana gelen arızanın neden kaynaklandığı tespit edildikten sonra, firmamızda alanında uzman bir şekilde çalışan ekip arkadaşlarımız, bu sorunun ana kaynağını tespit eder. Firmamızda mevcut halde bulunan birçok takım bulunur. Teknolojinin getirileri ile harmanlanmış olan aletler sayesinde ise arıza tespiti ve onarımı çok daha kısa bir süre zarfı içerisinde çözüme kavuşmuş olur.  Garantili bir şekilde hizmet imkânı sağladığımız için işlem sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşma ihtimaliniz yoktur.  servo motor bakım ve onarımı sadece hasar anında yapılması gereken bir işlem değildir. Servo motorlar, yılın belli zamanlarında rutin bir bakıma ihtiyaç duyar. Rutin bakımlar sayesinde de, motorunuzda oluşabilecek sorunların önüne geçilmiş olur. 

Meydana gelen arıza bulunup çözüme kavuşturulduğunda sorunsuz bir şekilde ve ilk günkü verimli hali ile kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Firmamızda çalışan tüm teknik desek ekibimiz, işinin ehli, teknik bilgi sahibi, profesyonel, hizmet verdiği alanda uzman ve  dikkatli bir şekilde çalışmalarını sürdüren kişilerden oluşur. Siz de haftanın her günü ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşım sağlayarak dilediğiniz süre zarfı içerisinde bizlerden hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Siz de güvenebileceğiniz ve en iyi şekilde hizmet alabileceğiniz bir firma arıyorsanız allen bradley firmamız ile istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Servo  motor bakım ve tamiratı ve aynı zamanda montajı gibi hizmetlere ihtiyaç duyduğunuz zaman haftanın her günü bize ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz her hizmet yüksek kalite standartları ile gerçekleştiğinden dolayı, servo motorlarınızın eski işleyiş düzenine bizimle kavuşabilirsiniz.

Servo Motor Tamiri Nasıl Olmalı?

Servo motor ürünü temini, bakımı, onarımı ve yedek parçalarının bulunması için her zaman güvenle yetkili servis imkânlarından yararlanması gerekir. Uzman bakım ile birlikte yüksek kalite standartlarını kendi içerisinde bulunduran firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her an, sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Alanında uzman olan firmamız, güvenilirliği ve yüksek çalışma performansını da beraberinde sizlere sunmaktadır. Geniş hizmet yelpazesini sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturan firmamızda, yılın her günü kaliteli hizmet politikası güdülür.

Whatsapp'dan ulaş
💬 İletişime geç
Merhaba, Euroservo Tamir Merkezi
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?