AMK SERVO MOTOR TAMİRİ

AMK Servo motorlarınız arızalandı mı? AMK Servo Motor Tamiri konusunda bilgi ve onarıma ihtiyacınız mı var? Hızlı tamir yaptıracağınız güvenilir bir firma mı arıyorsunuz?

Euroservo AMK servo motor tamiri konusunda Türkiye’de tercih edilen servo motor tamir merkezidir.

Euroservo’ya tamir amacıyla gönderdiğiniz AMK servo motorlarınızın tüm mekanik, elektriksel parçaları tek tek kontrol ve test edilir. Hasarlı olan veya hasarlanmaya giden parçalar müşteriye raporlanarak teklif oluşturulur.

Euroservo AMK servo motor tamiri konusunda Türkiye’de tercih edilen servo motor tamir merkezidir. Tesislerinizde kullandığınız AMK servo motorlarınızın üretim makinelerinizde ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu sizler kadar iyi bilemeyebiliriz. Fakat tamir amacıyla Euroservoya gönderdiğiniz AMK servo motorlarınızın ilk günkü performansında çalışmasının sizler için ne önem ifade ettiğini çok iyi biliyoruz.

Euroservo, AMK servo motor tamir hizmetleri ile üretim tesislerinizin devamlılığı için çalışan servo motor tamiratları konusunda uzman bir firmadır. Firmamız bünyesinde bulunan konusunda uzman mühendis ve teknisyen kadromuz ile üretim devamlılığınız için yanınızdayız.

Firmamıza tamir amacıyla gönderdiğiniz AMK servo motorların eksiksiz olarak 35 noktadan teknik kontrolleri yapılarak detaylı bir ekspertiz raporu çıkartılır. Yapılan bu ekspertizde diğer tamir firmalarının aksine servo motorunuzun mekanik, elektriksel ve elektronik bütün parçaları eksiksiz bir şekilde görsel, ölçüm ve test cihazları ile kontrol edilir. Yapmış olduğumuz bu kontrollerdeki teknik referansımız üretici firmanın servo motor imalatı yaparken kullanmış olduğu referans ve standartlardır.

AMK servo motorlarınızın Türkiye’de bulunması zor olan birçok yedek parçalarını stokluyoruz. AMK servo motorlarda kullanılan resolver ve enkoderler, güç ve sinyal soketleri, rulmanları, keçeleri ve bazı fren mekanizmaları firmamızda stok olarak mevcuttur.

Euroservo, AMK servo motorların aşağıdaki serilerinin tamiratlarını yapmaktadır.

  • AMK DS Servo Motorlar
  • AMK DV Servo Motorlar
  • AMK DH Servo Motorlar
  • AMK DW Servo Motorlar
  • AMK DT Servo Motorlar

Euroservo, AMK Servo motor tamiratlarında en kaliteli ve orjinal yedek parçalar kullanarak servo motorlarınızın tamirat sonrası performansının en yüksek seviyede olması için çalışmaktadır.

Euroservo’da tamiratını yaptırdığınız tüm AMK marka servo motorlarda aşağıdaki avantajlardan faydalanabilirsiniz:

  • Hızlı ve Ücretsiz Servo Motor ve Spindle Ekspertiz ve Hasar Tespiti
  • Uzman ve Deneyimli Servis Kadrosu
  • 1-2 iş Günü İçerisinde Hızlı Tamir ve Bakım İşlemleri
  • 1 Yıl Garanti (Yapılan işçilik ve kullanılan yedek parçalar için)
  • Yenisine göre %80 e Varan Tamir ve Bakım Fiyatları


Hemen Arayın

Open chat
Hızlı yardıma mı ihtiyacınız var ?