B&R SERVO MOTOR TAMİRİ

B&R marka servo motorlar plastik, ambalaj, robotik ve birçok farklı sektörde dayanıklı mekanik dizaynları ve hassas hareket kontrolü imkanı sağlayan altyapısı ile kullanıcıların tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

Euroservo B&R servo motor tamiri konusunda Türkiye’de tercih edilen servo motor tamir merkezidir.

Euroservo’ya tamir amacıyla gönderdiğiniz B&R servo motorlarınızın tüm mekanik, elektriksel parçaları tek tek kontrol ve test edilir. Hasarlı olan veya hasarlanmaya giden parçalar müşteriye raporlanarak teklif oluşturulur.

Euroservo, B&R marka servo motorların 8LS, 8MS, 8JS vd modellerinin tamir ve bakımlarını 1 yol garanti ile yeni motor fiyatının %20 sine varan tamir bedelleri ile tamir etmektedir. B&R servo motorlarda genellikle çıkan enkoder arızaları, rulmanların hasarlanması, fren arızası problemi, motor sargılarının hasarlanması gibi büyük çaplı arızalar konusunda uzman firmalar tarafından yapılmalıdır.

Özellikle enkoderi arızalanan bir B&R servo motorun arızasının giderilememesi ve yenisinin tedariğinin haftalar alması sebebiyle birçok firma uzun süreli duruşlar ve maddi kayıplar yaşamaktadır. B&R marka servo motorlarınızın tamiratı için Euroservo’nun servo motor tamir uzmanlığından 1 yıl garantili tamirat hizmetleri alarak yararlanabilirsiniz.
B&R Servo motorlarınızın tamiratlarında bütün servo motorların aşağıdaki Euroservo standardı olan kontrollerin yapıldığını belirtmek isteriz:

Euroservo’da tamiratını yaptırdığınız tüm B&R marka servo motorlarda aşağıdaki avantajlardan faydalanabilirsiniz:

  • Hızlı ve Ücretsiz Servo Motor ve Spindle Ekspertiz ve Hasar Tespiti
  • Uzman ve Deneyimli Servis Kadrosu
  • 1-2 iş Günü İçerisinde Hızlı Tamir ve Bakım İşlemleri
  • 1 Yıl Garanti (Yapılan işçilik ve kullanılan yedek parçalar için)
  • Yenisine göre %80 e Varan Tamir ve Bakım Fiyatları


Hemen Arayın

Open chat
Hızlı yardıma mı ihtiyacınız var ?