GEFRAN SERVO MOTOR TAMİRİ

Gefran Servo motorunuz mu arızalandı mı? Hızlı tamir ettirebileceğiniz güvenilir bir firma mı arıyorsunuz?

Euroservo Gefran servo motor tamiri konusunda Türkiye’de tercih edilen servo motor tamir merkezidir.

Euroservo’ya tamir amacıyla gönderdiğiniz Gefran servo motorlarınızın tüm mekanik, elektriksel parçaları tek tek kontrol ve test edilir. Hasarlı olan veya hasarlanmaya giden parçalar müşteriye raporlanarak teklif oluşturulur.

Gefran servo motor tamiratları uzmanlık ve teknik altyapı ister. Euroservo firmasına tamirat için gönderdiğiniz her Gefran servo motorun detaylı olarak 35 noktadan test ve kontrol edildiğinden ve servo motorunuzun çalışma ömrünü uzatacak her türlü önlemlerin alındığından emin olabilirsiniz. Arızalanmış, hasarlanmış, çalışmayan Gefran servo motorlarınızı tekrar ilk günkü performansına geri getirecek şekilde tamir ve bakımlarını yapıyoruz.

Euroservo firmasına gönderdiğiniz her servo motor’a ücretsiz ekspertiz ve hasar tespit işlemi uygulanır. Yapılan bu ekspertizlerde motorunuzun olması gereken bütün mekanik, elektriksel ve elektronik kontrol ve testleri yapılır. Bu şekilde motorunuzun sadece arızalı olan parçaları değil, arızalanmaya doğru giden ve kısa sürede hasar çıkarabileceğini düşündüğümüz diğer parçaları da bu raporda belirtilir.

Euroservo olarak amacımız sadece servo motorlarınıza tamirat yapmak değil, servo motorlarınızın tamir sonrası kullanım ömürlerini arttıracak bütün müdahaleleri yapmaktır.

Tamiratı yapılan bütün Gefran servo motorlar zorlu Euroservo Kalite Kontrol (QC) testlerinden geçer. Euroservo ya gönderdiğiniz bütün servo motorların elektriksel ve mekanik tüm parçalarının en detaylı şekilde kontrol edildiğinden emin olabilirsiniz.  

Euroservo’da tamiratını yaptırdığınız tüm Gefran marka servo motorlarda aşağıdaki avantajlardan faydalanabilirsiniz:

  • Hızlı ve Ücretsiz Servo Motor ve Spindle Ekspertiz ve Hasar Tespiti
  • Uzman ve Deneyimli Servis Kadrosu
  • 1-2 iş Günü İçerisinde Hızlı Tamir ve Bakım İşlemleri
  • 1 Yıl Garanti (Yapılan işçilik ve kullanılan yedek parçalar için)
  • Yenisine göre %80 e Varan Tamir ve Bakım Fiyatları


Hemen Arayın

Open chat
Hızlı yardıma mı ihtiyacınız var ?