Skip to content Skip to footer

Mitsubishi SJ-VK30-16FZT Spindle Tamiri

Savunma sanayisinde kullanılan SJ-VK30-16FZT model Mitsubishi Spindle, aşırı gürültü şikayetiyle şirketimize gelmiştir. Spindle ın tüm elektronik ve mekanik aksamları test edilmek üzere sökülerek; enkoder testi, sızdırmazlık elemanları testi, Omaj Ölçümü, Megger, Hi-Pot ve Surge testleri, vibrasyon ve salgı testleri yapılmıştır. Yapılan genel kontrol ve testlerin ardından ön-arka rulman kapakları tamir edilmiş, ön-arka rulman değişimleri, rotor arka rulman yeri kaplama-taşlama işlemleri yapılmış, spindle ın tüm parçaları özenle temizlenmiştir.

Yapılan işlemlerin ardından spindle tekrar elektriksel ve mekanik testler yapılarak, balans alma işlemi yapılmış ve son olarak run test yapılarak tamir süreci başarıyla tamamlanmıştır. Kısa süre içerisinde onarımları tamamlanan Mitsubishi spindle, müşterimize 1 yıl garanti ile teslim edilmiştir.

Spindle Tamiri Konusunda Neden Euroservo ile Çalışmalısınız?

Euroservo bünyesinde kullanılan son teknoloji test cihazları ve ölçüm ekipmanları ile her türlü spindle ekipmanının test ve tamirini 1 yıl garanti ile yapmaktayız. Alanında uzman teknik ekibimiz mekaniksel, elektriksel ve elektronik parçaların kontrollerini eksiksiz olarak yapar.
Spindle ın arızası ve çalışmayan aksamları konusunda size detaylı ve fotoğraflı olarak rapor sunarız. Tamir ve test süreçleri hızlı bir şekilde tamamlanarak, spindle ınız neredeyse ilk günkü haline getirilerek teslim edilir.

Mitsubishi Spindle Tamir Servisi Verilen Tezgahlar
  • Mitsubishi M70 Serisi
  • Mitsubishi M70V Serisi, M70V Type A, M70V Type B
  • Mitsubishi M700 Serisi, M700V, M720 VW, M730VW, M750VW
  • Mitsubishi M700VS Serisi, M720VS, M730VS, M750VS
Whatsapp'dan ulaş
💬 İletişime geç
Merhaba, Euroservo Tamir Merkezi
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?