MOTOR POWER COMPANY SERVO MOTOR TAMİRİ

Motor Power Company Servo motorlarınız arızalandı mı? Hızlı tamir yaptıracağınız güvenilir bir firma mı arıyorsunuz?

Euroservo Motor Power Company servo motor tamiratlarında Türkiye’de tercih edilen servo motor tamir merkezidir.

Euroservo’ya tamir amacıyla gönderdiğiniz Motor Power Company servo motorlarınızın tüm mekanik, elektriksel parçaları tek tek kontrol ve test edilir. Hasarlı olan veya hasarlanmaya giden parçalar müşteriye raporlanarak teklif oluşturulur.

Motor Power Company servo motor tamiratları uzmanlık ve teknik altyapı ister. Euroservo firmasına tamirat için gönderdiğiniz her Motor Power Company servo motorun detaylı olarak 35 noktadan test ve kontrol edildiğinden ve servo motorunuzun çalışma ömrünü uzatıcak her türlü önlemlerin alındığından emin olabilirsiniz. Arızalanmış, hasarlanmış, çalışmayan Motor Power Company servo motorlarınızı tekrar ilk günkü performansına geri getirecek şekilde tamir ve bakımlarını üretici standartlarında yapıyoruz.

motor power company

Enkoder ve resolver firmaları ile yaptığımız yakın çalışmalar ile Motor Power Company servo motorlarınızın eksiksiz ve orjinal bir şekilde yedek parça tedariklerini yapıyoruz. Euroservo firmasına gönderdiğiniz her Motor Power Company servo motor ücretsiz ekspertiz yapılır. Yapılan bu ekspertizde motorunuzun olması gereken bütün mekanik, elektriksel ve elektronik kontrol ve testleri yapılır. Bu şekilde motorunuzun sadece arızalı olan parçaları değil, arızalanmaya doğru giden ve kısa sürede hasar çıkarabileceğini düşündüğümüz diğer parçaları da bu raporda belirtilir. Diğer tamir firmalarının aksine Euroservo servo motorlarınızın bütün parçalarını kontrol eder. Euroservo olarak amacımız sadece servo motorlarınıza tamirat yapmak değil, servo motorlarınızın tamir sonrası kullanım ömürlerini arttıracak bütün müdahaleleri yapmaktır.

Euroservo, Motor Power Company servo motorların aşağıdaki serilerinin tamiratlarını yapmaktadır.
  • Motor Power Company T56 Servo Motor
  • Motor Power Company T85 Servo Motor
  • Motor Power Company T115 Servo Motor
  • Motor Power Company T142 Servo Motor

Tamiratı yapılan bütün Motor Power Company servo motorlar zorlu Euroservo Kalite Kontrol (QC) testlerinden geçer. Kalite kontrol testlerinde Motor Power Company servo motorlarınızın motor sargıları direnç, megger, hipot ve surge testlerinden geçer. Diğer birçok servo motor tamir firmaları servo motorlarınızın detaylı motor sargı testlerini yapmayabilir.

Euroservo ya gönderdiğiniz bütün servo motorların motor sargılarının en detaylı şekilde kontrol edildiğinden emin olabilirsiniz. Bunların dışında tamir amacıyla gönderdiğiniz Motor Power Company servo motorlarınızın enkoder, resolve ve tako cihazları fabrika sıfırlama değerlerine göre kontrol edilir. Geri besleme cihazlarının sağlıklı ve doğru çalıştığı test edilerek, servo motorlarınızın tamir sonrası geri besleme cihazı kaynaklı sorun çıkarmasının önüne geçilir.

Motor Power Company servo motorların rotor mıknatıs testleri motor etiket değerlerine göre yapılmaktadır. Bu şekilde motorların güç kaybı yaşamaması veya motor yükleme profiline uyması için kontroller yapılır. Motor Power Company servo motorlarınızın resolver, enkoder, sinyal ve güç soketi, mekanik parçaları, fren mekanizmalarının yedek parçalarını stokluyoruz.

Euroservo’ya tamirat amacıyla gönderdiğiniz her Motor Power Company servo motor en kaliteli malzeme ve uzman işçilik kullanılarak en kısa sürelerde sizlere teslim edilir.Hemen Arayın

Open chat
Hızlı yardıma mı ihtiyacınız var ?