REXROTH SERVO MOTOR TAMİRİ

Arızalı olan Rexroth servo motorlarınızın garantili olarak tamir ve bakımlarını Euroservo’da yaptırabilirsiniz. Rexroth servo motorlar yüksek teknolojili enkoder altyapısı ile tamiri en zor olan servo motor markalarından biridir.

Euroservo Rexroth servo motor tamiri konusunda Türkiye’de tercih edilen servo motor tamir merkezidir.

Euroservo’ya tamir amacıyla gönderdiğiniz Rexroth servo motorlarınızın tüm mekanik, elektriksel parçaları tek tek kontrol ve test edilir. Hasarlı olan veya hasarlanmaya giden parçalar müşteriye raporlanarak teklif oluşturulur.

Euroservo’da son 25 yılda üretilen tüm Rexroth marka servo motorların enkoder ve yedek parçaları stokludur. Fabrika eğitimli teknik kadromuz Rexroth servo motorların eksiksiz olarak mekanik tüm parçalarını kontrol eder. Rulman kapakları, rotor rulman yatakları, kama ve mil hasarları firmamız bünyesindeki talaşlı imalat bölümünde yapılmaktadır.

Motor sarımlarıyla ilgili olarak sargı test cihazları ile statorun izolasyon direnci, sargı omajı ve surge testi yapılarak motorun maksimum performansta çalışması için kontroller yapılır. Rexroth motorlarda kullanılan zero backlash sabit mıknatıslı frenler Euroservo stoklarında bulunmaktadır. 1 yıl garanti ile uzman kadromuzun yüksek kaliteli tamir hizmetleri ile Rexroth servo motorlarınıza tamir hizmeti alabilirsiniz.

Euroservo, Rexroth servo motorların aşağıdaki serilerinin tamiratlarını yapmaktadır.

  • Rexroth MSK Serisi Servo Motorlar
  • Rexroth MSM Serisi Servo Motorlar
  • Rexroth MKE Serisi Servo Motorlar

Tamiratı yapılan bütün Rexroth servo motorlar mekanik, elektriksel ve elektronik olarak 35 noktadan kontrol ve testleri yapılarak atölyemizden çıkmaktadır. Her tamirattan önce müşterilerimize detaylı bir ekspertiz raporu sunulur. Bu raporda tamir için gönderdiğiniz Rexroth servo motorların eksiksiz olarak bütün parçaları kontrol edilir, arızalı olanlar tespit edilir, şüpheli olanlar tarafınıza bilgilendirilir, onay alınmadan hiçbir tamirat işlemi başlatılmaz.

Euroservo’da tamiratını yaptırdığınız tüm REXROTH marka servo motorlarda aşağıdaki avantajlardan faydalanabilirsiniz:

  • Hızlı ve Ücretsiz Servo Motor ve Spindle Ekspertiz ve Hasar Tespiti
  • Uzman ve Deneyimli Servis Kadrosu
  • 1-2 iş Günü İçerisinde Hızlı Tamir ve Bakım İşlemleri
  • 1 Yıl Garanti (Yapılan işçilik ve kullanılan yedek parçalar için)
  • Yenisine göre %80 e Varan Tamir ve Bakım Fiyatları


Hemen Arayın

Open chat
Hızlı yardıma mı ihtiyacınız var ?