Skip to content Skip to footer

Sürücü Tamiri

EuroServo, uzman ekibiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde sürücü tamir hizmeti sunar. Sürücü tamirinde yüksek kaliteli hizmetimizle bize güvenin!

sürücü tamiri

Euroservo, her türlü AC / DC frekans ve servo sürücü tamiratları konusunda hizmet vermektedir. Yalnızca AC, DC ve servo sürücü tamiratı yapmakla kalmıyoruz, aynı zamanda tamiratlar tamamlandıktan sonra parçalarınızın en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlıyoruz. Bunu, diğer elektronik tamir şirketleri tarafından gerçekleştirilen testlerin ötesine geçen çok sayıda test gerçekleştirerek yapıyoruz.

Arızalı sürücünüz teslim alındıktan sonra, ISO Sertifikalı tamir sürecimizin ilk adımı ekipmanı tüm arızalar açısından değerlendirmektir.

Arızalı parçaların çalışma sürecinizi ne kadar kesintiye uğrattığını büyük olasılıkla biliyor olsanız da, hasarın boyutunun tam olarak farkında olmayabilirsiniz. Ek olarak, bazı bileşenler arızalanmanın eşiğinde olabilir, bu da en kısa sürede onarılmaları gerekeceği anlamına gelir. Yetenekli ve bilgili teknisyenlerimizin devreye girdiği yer burasıdır. Arızalı sürücünün tam olarak neden arızalandığını belirlemek için sürücüyü kapsamlı bir şekilde gözden geçireceğiz. Tamir maliyetlerini ayrıntılarıyla açıklayan bir fiyat teklifiyle birlikte bir Arıza Tespit Raporu sunarız.

Teklifi onayladığınızda, tamir süreci başlayacaktır. Tüm arıza yaşayan bileşenler değiştirilir. Ek olarak, kalıcı çalışmayı sağlamak ve hatta daha fazla sorunu önlemek için arızalanmaya yakın bileşenler de değiştirilir. Sürücü tamir sürecinde ilerledikçe hata veya hata olasılığını azaltan bir takip sistemi de kullanıyoruz. Kapalı döngü testi, bu durumda sürecin önemli bir parçasıdır. Testler, tamirların benzer miktarda strese dayanmasını sağlamak için tesisinizdeki performansı tekrarlamak üzere tasarlanmıştır. Mümkün olan en doğru sonuçları sağlamak için belirli bir süre boyunca sürücü testleri de yapılacaktır.

surucu-tamiri-yeni
surucu-yeni-siyah-5

Kaliteli tamir hizmetinin yanı sıra, teknisyenler ayrıca yapılan tüm çalışmalar hakkında kapsamlı raporlar yayınlayacaktır. İlk adım, hangi sorunların bulunduğunun açıklanmasını gerektiren değerlendirme sürecinin ayrıntılarını gözden geçirmektir. Ardından, değiştirilen tüm parçaların tam bir listesini öğreneceksiniz. Bu, servisin tekrar ne zaman gerekli olabileceğini tahmin etmek için bu bileşenlerin yaşını izlemenize yardımcı olabilir. Ayrıca, ilk arızanın altında yatan nedenin yanı sıra test sürecinin bir açıklamasını da müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

İster AC ve DC ve servo sürücü arızalarınız olsun, Euroservo, ekipmanınızı tekrar çalışır duruma getirmek için gereken araçlara ve bilgiye sahiptir. Tamir süreçleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için firmamızı arayabilirsiniz.
Euroservo Logo_vectorized

Sıkça Sorulan Sorular

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Whatsapp'dan ulaş
💬 İletişime geç
Merhaba, Euroservo Tamir Merkezi
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?