WITTENSTEIN SERVO MOTOR TAMİRİ

Wittenstein Servo motorlarınız arızalandı mı? Hızlı tamir yaptıracağınız güvenilir bir firma mı arıyorsunuz?

Euroservo Wittenstein servo motor tamiratlarında Türkiye’de tercih edilen servo motor tamir merkezidir.

Euroservo’ya tamir amacıyla gönderdiğiniz Wittenstein servo motorlarınızın tüm mekanik, elektriksel parçaları tek tek kontrol ve test edilir. Hasarlı olan veya hasarlanmaya giden parçalar müşteriye raporlanarak teklif oluşturulur.

Wittenstein servo motor tamiratları uzmanlık ve teknik altyapı ister. Euroservo firmasına tamirat için gönderdiğiniz her Wittenstein servo motorun detaylı olarak 35 noktadan test ve kontrol edildiğinden ve servo motorunuzun çalışma ömrünü uzatıcak her türlü önlemlerin alındığından emin olabilirsiniz. Arızalanmış, hasarlanmış, çalışmayan Wittenstein servo motorlarınızı tekrar ilk günkü performansına geri getirecek şekilde tamir ve bakımlarını üretici standartlarında yapıyoruz.

Enkoder ve resolver firmaları ile yaptığımız yakın çalışmalar ile Wittenstein servo motorlarınızın eksiksiz ve orjinal bir şekilde yedek parça tedariklerini yapıyoruz. Euroservo firmasına gönderdiğiniz her Wittenstein servo motor ücretsiz ekspertiz yapılır.

Yapılan bu ekspertizde motorunuzun olması gereken bütün mekanik, elektriksel ve elektronik kontrol ve testleri yapılır. Bu şekilde motorunuzun sadece arızalı olan parçaları değil, arızalanmaya doğru giden ve kısa sürede hasar çıkarabileceğini düşündüğümüz diğer parçaları da bu raporda belirtilir.

Diğer tamir firmalarının aksine Euroservo servo motorlarınızın bütün parçalarını kontrol eder. Euroservo olarak amacımız sadece servo motorlarınıza tamirat yapmak değil, servo motorlarınızın tamir sonrası kullanım ömürlerini arttıracak bütün müdahaleleri yapmaktır.

Euroservo, Wittenstein servo motorların aşağıdaki serilerinin tamiratlarını yapmaktadır.

  • Wittenstein SPM Serisi Servo Motorlar
  • Wittenstein TPM Serisi Servo Motorlar

Tamiratı yapılan bütün Wittenstein servo motorlar zorlu Euroservo Kalite Kontrol (QC) testlerinden geçer. Kalite kontrol testlerinde Wittenstein servo motorlarınızın motor sargıları direnç, megger, hipot ve surge testlerinden geçer. Diğer birçok servo motor tamir firmaları servo motorlarınızın detaylı motor sargı testlerini yapmayabilir. Euroservo ya gönderdiğiniz bütün servo motorların motor sargılarının en detaylı şekilde kontrol edildiğinden emin olabilirsiniz.

Bunların dışında tamir amacıyla gönderdiğiniz Wittenstein servo motorlarınızın enkoder, resolve ve tako cihazları fabrika sıfırlama değerlerine göre kontrol edilir. Geri besleme cihazlarının sağlıklı ve doğru çalıştığı test edilerek, servo motorlarınızın tamir sonrası geri besleme cihazı kaynaklı sorun çıkarmasının önüne geçilir.

Wittenstein servo motorların rotor mıknatıs testleri motor etiket değerlerine göre yapılmaktadır. Bu şekilde motorların güç kaybı yaşamaması veya motor yükleme profiline uyması için kontroller yapılır. Wittenstein servo motorlarınızın resolver, enkoder, sinyal ve güç soketi, mekanik parçaları, fren mekanizmalarının yedek parçalarını stokluyoruz.

Euroservo’ya tamirat amacıyla gönderdiğiniz her Wittenstein servo motor en kaliteli malzeme ve uzman işçilik kullanılarak en kısa sürelerde sizlere teslim edilir.Hemen Arayın

Open chat
Hızlı yardıma mı ihtiyacınız var ?