ALLEN BRADLEY SERVO MOTOR TAMİRİ

Allen Bradley marka servo motorlar kağıt, ambalaj, paketleme ve gıda üretiminde bir çok farklı uygulamada kullanılan yüksek verimlilik ve hassas kontrol imkanı sağlayan motorlardır. Allen Bradley marka servo motorların tamir ve bakımları uzman teknik kadrosu ve geniş yedek parçası stoğu olan Euroservo tarafından 1 yıl garanti ile yapılmaktadır.

Allen Bradley servo motorlarda kullanılan rulman, keçe, enkoder, resolver, frenler, soketler ve diğer Allen Bradley yedek parçalar Euroservo’da acil ve normal tamir işlemleriniz için stoklarımızdadır.

Euroservo’ya tamir amacıyla gönderdiğiniz Allen Bradley servo motorlarınızın tüm mekanik, elektriksel parçaları tek tek kontrol ve test edilir. Hasarlı olan veya hasarlanmaya giden parçalar müşteriye raporlanarak teklif oluşturulur.

Tamir edilen tüm servo motorların test ve yükte çalıştırma işlemleri firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Euroservo firmasında yapılan tüm Allen Bradley servo motor tamiratlarına 1 yıl garanti verilmektedir.

Tamiri yapılan Allen Bradley marka servo motorlarda orjinal Allen Bradley yedek parçaları kullanılmaktadır. Tamiri yapılan tüm Allen Bradley motorlar, orjinal motor sürücülerinde en az 2 saat test edilmektedir. Bu testlerde motorun tüm mekanik ve elektriksel aksamları kontrol edilip, hata olmadığı görüldükten sonra müşterilere sevk edilir.

Allen Bradley servo motorlarınızı tamir ettirirken Euroservo’yu tercih ederek 1-2 iş günü içerisinde hızlı tamir seçeneğinden faydalanırsınız. Motorunuz orjinal yedek parçalar kullanılarak, eğitimli ve profesyonel bir tamir ekibi tarafından garantili tamir edilmektedir.

Euroservo’da tamiratını yaptırdığınız tüm ALLEN BRADLEY marka servo motorlarda aşağıdaki avantajlardan faydalanabilirsiniz:

  • Hızlı ve Ücretsiz Servo Motor ve Spindle Ekspertiz ve Hasar Tespiti
  • Uzman ve Deneyimli Servis Kadrosu
  • 1-2 iş Günü İçerisinde Hızlı Tamir ve Bakım İşlemleri
  • 1 Yıl Garanti (Yapılan işçilik ve kullanılan yedek parçalar için)
  • Yenisine göre %80 e Varan Tamir ve Bakım Fiyatları


Hemen Arayın

Open chat
Hızlı yardıma mı ihtiyacınız var ?