SIEMENS SERVO MOTOR TAMİRİ

Euroservo bünyesinde Siemens marka servo motor ve spindle motor tamiratları 1 yıl garanti ile orjinal yedek parçalar kullanılarak yapılmaktadır. Tamir etmiş olduğumuz Siemens servo motorların büyük bir çoğunluğu 1FT, 1FL ve 1FK serisi servo motorlardır. Aynı zamanda 1PH serisi yüksek devirli veya yüksek kW güçlü spindle ve asenkron motorları tamir edilmektedir.

Euroservo firmasında 1FT5, 1FT6, 1FK6, 1FK7 ve 1FT7 serisi servo motorlar en çok tamir edilen Siemens marka motorlardandır. Tamir edilen Siemens servo motorların çoğu CNC, talaşlı imalat, otomotiv ve havacılık sektöründe kullanılmaktadır.

Euroservo’ya tamir amacıyla gönderdiğiniz SIEMENS servo motorlarınızın tüm mekanik, elektriksel parçaları tek tek kontrol ve test edilir. Hasarlı olan veya hasarlanmaya giden parçalar müşteriye raporlanarak teklif oluşturulur.

Arızalı olarak firmamıza gelen birçok Siemens servo motorda genel olarak enkoder arızaları ve fren arızaları en sık karşılaşılan arıza sebeplerinden biridir. Enkoder kaynaklı arızalar ise genellikle enkoder’in mekanik ve/veya elektronik aksamının hasarlanması sebebiyle oluşmaktadır. Siemens marka servo motorlarda kullanılan Heidenhain veya Siemens marka enkoderler sağlam yapıları ve dizaynları ile uzun ömürlü şekilde çalışmaktadır. Bu enkoderlerin değişmesi durumunda Euroservo’nun zengin sıfır ve 2.el enkoder stoğu ile hızlı bir şekilde motor tekrar çalışır duruma getirilir.

Tamiri yapılan Siemens marka servo motorlarda orjinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Euroservo’da tamiratı yapılan tüm Siemens motorlar en az 2 saat çalışma testleri ile test edilmektedir. Bu testlerde motorun tüm mekanik ve elektriksel aksamları kontrol edilip, hata olmadığı görüldükten sonra müşterilere sevk edilir.

Siemens servo motorlarınızı tamir ettirirken Euroservo’yu tercih ederek 1-2 iş günü içerisinde hızlı tamir seçeneğinden faydalanırsınız. Motorunuz orjinal yedek parçalar kullanılarak, eğitimli ve profesyonel bir tamir ekibi tarafından garantili tamir edilmektedir.

Euroservo’da tamiratını yaptırdığınız tüm SIEMENS marka servo motorlarda aşağıdaki avantajlardan faydalanabilirsiniz:

  • Hızlı ve Ücretsiz Servo Motor ve Spindle Ekspertiz ve Hasar Tespiti
  • Uzman ve Deneyimli Servis Kadrosu
  • 1-2 iş Günü İçerisinde Hızlı Tamir ve Bakım İşlemleri
  • 1 Yıl Garanti (Yapılan işçilik ve kullanılan yedek parçalar için)
  • Yenisine göre %80 e Varan Tamir ve Bakım Fiyatları


Hemen Arayın

Open chat
Hızlı yardıma mı ihtiyacınız var ?